75. PZLA Mistrzostwa Polski U20 - zapraszamy do Lublina
Czerwiec
23
2021

75. PZLA Mistrzostwa Polski U20 - zapraszamy do Lublina

Polski Związek Lekkiej Atletyki, Miasto Lublin i AZS Lublin serdecznie zapraszają na 75. PZLA Mistrzostwa Polski U20. Na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie w dniach 2-4 lipca 2021 roku odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów. Wstęp jest bezpłatny! 

Przez trzy dni królowa sportu będzie obecna w Lublinie. Ponad 800 zawodników będzie rywalizowało w pięciu sesjach, zaczynając rywalizację już w piątek rano. Ostatnie konkurencje (sztafety) wystartują za to w niedziele o godz. 15:00. Program minutowy jest dostępny w pliku .pdf - POBIERZ. Wyniki na żywo do śledzenia w panelu domtel-sport.pl.

 

Zawodników i Kluby zachęcamy do zapoznania się z pomocnymi informacjami w: 

Cały czas można dołączyć również do wydarzenia na Facebook - 75. PZLA Mistrzostwa Polski U20

---

Organizatorem 75. PZLA Mistrzostw Polski U20 jest Polski Związek Lekkiej Atletyki i Miasto Lublin. Operatorem Mistrzostw został wybrany AZS Lublin. 

Partnerem Mistrzostw jest Lubelskie. Smakuj Życie - Wydatek współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach realizacji projektu pt. "Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II" z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020. 

Zawody wspierają: LOTTO. Radość wygrywania, Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i PGE Dystrybucja. 

75. PZLA Mistrzostwa Polski U20 odbędą się pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego i Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka. 

 

Foto slider strona główna: Bartłomiej Wójtowicz, Grafika aktualność: Wojciech Stańko, Tekst: Piotr Rejmer

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas